Kliknete aspon 1x za den díky vam postoupíme v katalogu Superlink Díky moc Toplist: O vąem moľnem Online!!!

1) Vždy když můžete tak si kupte kevlarovou vestu s helmou , když nemáte dost peněz tak aspon vestu !


2) Naučte se nakupovat rychle !! v menu si nastavte OLD STYLES MENU a nakupujte na číslech, je nutno se to naučit. Nebo si můžete nabindovat klávesnice - Viz bindování.


3) Držte se pohromadě s týmem , ale nelepte se na ně !! pak se může stát že se do sebe se spoluhráčem zablokujete a stáváte se snadnou kořistí


4) STŘELBA - nejdůležitější věc : V CS je nejdůležitější taktika ,to znamená :nesmíte se do hry moc vžívat protože pak z poza rohu vyběhne soupeř a vy se leknete a začnete panikařit :D:D:D , takže : nejprve si nastavte mouse sensitive v nastavení,doporučuji si to dát na 3. A ted konečně něco ke střelbě . V CS se určirě setkáte s AK-47 , a M4A1 ...


AK-47 : tato zbran je hodně učinná a stačí málo a soupeře zabijete :):):) takže střílejte stylem NÉ že držíte tlačítko myši a snažíte se mířit na tělo ale : mělo by se zaměřovat horní čárkou zaměřovače protože tato zbran hodně kope . . .a mířit na kolena . . . potom dávkujte asi po 2 -4 nábojích ,podle toho na jakou dálku ,na blízku namiřte na krk a po 4 nábojích je TUHEJ :):):)


M4A1 : tahle zbran je velmi podobná ale je také o něco přesnější ,a chtěl bych podotknout že na blízku střílejte takto : nejprve si Soupeře pořádně zamiřte než začnete střílet ... a potom miřte na krk a od krku sjíždějte pomalu k nohám . Na dálku je to stejné jako u AK-47 jenom můžete dávkovat po více nábojích...


HLAVNí je prostě nezpanikařit !!!


5) Když zůstanete poslední v týmu např.:proti 2 terroristům tak to hned nevzdávejte a VALKUJTE -chůze . No a když chodíte tak vás nikdo neslyší . Tato kombinace se využívá s kommbinací s Nožem (a Když někoho dáte nožem ,tak potom je to machrovinka)


6) snažte se běhat rychle , s nožem běháte vždy rychleji to znamená že když víte že můžete tak toho využijte : třeba při odchodu z nákupní zony tak máte chvíli čas než se střetnete se soupeřem . . .


7) Pokud potřebujete hodit granát hodně daleko tak se rozeběhněte a ještě vyskočte ,dohodíte mnohem dále .


8) Pokud neumíte se Flashbangy tak si nechte poradit . . .:


Vždy když házíte flashbang tak to házejte za rohy kde je velmi možný střed se soupeřem , no a pak tam rychle nabjehněte a v klídku si soupeře zamiřte a dejte mu HEADKU :D:D:D . . . A ted eště druhá rada která vám hodně pomůže : když ho házíte tak se potom otočte a nekoukejte se do něj , skoro vás to neoslepí :)

Game - Pc

Laci LaciImage Hosted by ImageShack.us
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one