Kliknete aspon 1x za den díky vam postoupíme v katalogu Superlink Díky moc Toplist: O vąem moľnem Online!!!
TOMMY - obrázek

TOMMY - obrázek

Hlavní postava hry.Taxikář, kterého donutili náhodné okolnosti stát se členem mafie. Je to docela příjemný, vtipný chlapík, kterému jeho zásady změnilo těžké dětství a tvrdý život třicátých let. Salieriho chlapec, ze kterého postupem času všichni dostávají strach. Později dělá věci, které dělat nechce, a tak se čas od času stane, že neudělá přesně to, o co byl žádán a jeho činy dostávají úplně jiný směr. Jinak velký kuřák...

 PAULIE - obrázek

PAULIE - obrázek

Tommovo šéf, ale také největší přítel a parťák. Je to cholerik, který někdy reaguje naprosto nepřiměřeně a nevypočitatelně. Často s ním pracuješ. Je také velice vtipný a tvrdý hoch, který tě učí nepěkné věci.

SAM - obrázek

SAM - obrázek

Další s tvých přátel. Působí dojmem přátelského člověka.Je nesmělý a neohrabaný. Moc toho nenamluví. Je tu tvůj a Paulieho největší kamarád. Mě osobně přijde nesympatický.

 DON SALIERY - obrázek

DON SALIERY - obrázek

Hlava rodiny. Je to příjemný stařík, který už toho hodně zažil a jen tak něco ho nerozhodí. Nezapomíná na přátele, kteří mu pomohli a těch, co ho zradili prý už moc není. Jeho hlavním heslem je "obchod na prvním místě". Peněz už má dost, ale do práce má chuť pořád. Má rád kvalitní whisky a doutníky.

FRANK - obrázek

FRANK - obrázek

Donův největší přítel a jeho pravá ruka. Je to taktéž milí stařík. Tomm ho má velice v oblibě. Kvůli své rodině opustí Salieriho.Pláchne s účetními papíry, se kterými má Salieriho usvědčit, protože k tomu byl donucen.

 LUIGI - obrázek

LUIGI - obrázek

Barman v Salierovo baru. Později zachráníš jeho dceři panenství, ale potom ho o ní stejně připravíš.

  VINCENZO - obrázek

VINCENZO - obrázek

Odborník přes zbraně. Se Salierim to táhne už od dětství. Sežene všechno od "špuntovky" až po "kanón". Velmi sympatický pán.

RALPH - obrázek

RALPH - obrázek

Je úplnej magor, jak říká Paulie. Hrozně koktá a je vidět, že je to debil. S auty to ale doopravdy umí. Každé auto ti opraví a naučí tě krást spoustu nových.

NORMAN   - obrázek

NORMAN - obrázek

Policejní šerif. Tomm se mu vyzpovídá se všech svých činů. Později s ním usvědčí Salieriho na doživotí. Zahlédnout ho můžete jen v prologu.

Game - Pc

Laci LaciImage Hosted by ImageShack.us
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one