Kliknete aspon 1x za den díky vam postoupíme v katalogu Superlink Díky moc Toplist: O vąem moľnem Online!!!


Phosphor

Phosphor
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
3D Motorbike Racing

3D Motorbike Racing
Příznivce rychlých mašin na dvou kolech určitě zaujme tato závodní hra. Vyberte si jednu z motorek a projeďte si závodní okruhy třeba v Americe, Egyptě, Anglii nebo Austrálii. Pokud vás omrzí hra s počítačem je tu možnost multi-playeru.
13 Days in Hell

13 Days in Hell
Prožít si celých 13 dní v pekle nebude snadné. Na vás to ale čeká v této hře. Každý den musíte postřílet všechny zombíky, jinak je s vámi konec. Na výběr máte z pěti zbraní.
3D Rally Racing

3D Rally Racing
Chcete si zajezdit rallye na poušti, ve sněhu, v noci, v dešti nebo v lese? Stačí si vybrat auto a jednu z tratí a jet. Dokážete porazit všechny vaše soupeře na všech tratích?
Baseball

Baseball
Výborně zpracovaný Baseball od Miniclip. Kdo nezná tuhle hru, měl by ji vyzkoušet. Kdo ji zná a líbí se mu, tak pro toho je to povinnost.
Camper Strike

Camper Strike
Vyzkoušejte si svůj postřeh a přesnou střelbu v této hře. Hra vychází z původní hry Counter Strike. Vaše zbraň bude pistol a po stisknutí mezerníku i sniperská puška. Klávesou R nabíjíte a pohyb a střelbu ovládáte myší.


Game - Pc

Laci LaciImage Hosted by ImageShack.us
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one