Kliknete aspon 1x za den díky vam postoupíme v katalogu Superlink Díky moc Toplist: O vąem moľnem Online!!!


3D Motorbike Racing

3D Motorbike Racing
Příznivce rychlých mašin na dvou kolech určitě zaujme tato závodní hra. Vyberte si jednu z motorek a projeďte si závodní okruhy třeba v Americe, Egyptě, Anglii nebo Austrálii. Pokud vás omrzí hra s počítačem je tu možnost multi-playeru.
Bow man 2

Bow man 2
V této hře musíte nejdříve najít nepřítele, pak ho logicky zaměřit a nakonec ho sestřelit lukem dříve než on vás.
Bumper Ball

Bumper Ball
Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.
Capoeira Fighter

Capoeira Fighter
Bojová hra pro 2 hráče na jednom počítači ve stylu legendární hry Street Fighter či Mortal Kombat. Jak už sám název napovídá, budete bojovat ve stylu kapuéry.
Kore Karts

Kore Karts
Tohle jsou jednoduché závody autíček. Výhodou je, že můžete hrát i dva hráči na jednom počítači.
Matrix Bullettime Fighting

Matrix Bullettime Fighting
Matrix je bojová hra, ve které si zahrajete na akčního hrdinu a budete likvidovat své nepřátele. Hra nabízí několik herních módů a jedním z nich je i multi-player.
Micro Tanks

Micro Tanks
V této hře si sednete do tanku a vyrazíte vstříc svému nepříteli. To může být počítač nebo živý soupeř. Ano, hra je i pro dva hráče a to z ní dělá zábavnou hru.
Galactic Strife

Galactic Strife
V této hře ovládáte bojový letoun, do kterého si můžete na začátku hry vybrat jednu ze tří zbraní. V samotné hře pak musíte zničit Vašeho nepřítele, což je Váš kamarád, protože hra je pro 2 hráče.


Game - Pc

Laci LaciImage Hosted by ImageShack.us
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one