Kliknete aspon 1x za den díky vam postoupíme v katalogu Superlink Díky moc Toplist: O vąem moľnem Online!!!


3D Motorbike Racing

3D Motorbike Racing
Příznivce rychlých mašin na dvou kolech určitě zaujme tato závodní hra. Vyberte si jednu z motorek a projeďte si závodní okruhy třeba v Americe, Egyptě, Anglii nebo Austrálii. Pokud vás omrzí hra s počítačem je tu možnost multi-playeru.
3D Rally Racing

3D Rally Racing
Chcete si zajezdit rallye na poušti, ve sněhu, v noci, v dešti nebo v lese? Stačí si vybrat auto a jednu z tratí a jet. Dokážete porazit všechny vaše soupeře na všech tratích?
Adrenaline Challange

Adrenaline Challange
Závody na motorce? Motokros? Né tak docela. Co Vás tedy čeká. V této hře usednete na motorku a musíte project v co nejrychlejším čase danou trať, každé uspěšné kolo si můžete pořídit nějáké to vylepšení na Vaši motorku.
Braap! Braap!

Braap! Braap!
Tak tohle je opravdu povedený motokros ve 3D grafice. Vašim úkolem je project trať, nasbírat co možná nejvíce bodů na skocích, a pokud Vám to vaše zkušenosti dovolí, tak se umístit na prvním místě.
Bike Mania on Ice

Bike Mania on Ice
Ve třetím díle této závodní hry na Vás čeká několik netradičních levelů, jak už sám název hry napovídá, které musíte project na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať nenabouráte, to byste museli začínat level od znova.
3D Hyperjet Racing

3D Hyperjet Racing
Tak tohle jsou docela povedené závody vznášedel. Jestli máte rádi rychlost a nechcete moc přemýšlet nad logickou hrou, tak tohle je hra právě pro Vás.


Game - Pc

Laci LaciImage Hosted by ImageShack.us
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one